DİJİTAL MEDYA AKADEMİSİ KAYIT ALMAYA BAŞLADI

Stüdyonuz Bizden projemiz kapsamında sizler için hazırladığımız Dijital Medya Akademisi eğitimlerimiz için kayıtlarımız başlamıştır. Kayıt olmak için sitemizde bulunan “Kayıt Ol” butonuna tıklamanız yeterli.

İstanbul Kalkınma Ajansı Yaratıcı Endüstriler alanında hayata geçirdiğimiz Stüdyonuz Bizden projemiz ile tüm vatandaşlarımıza açık olan eğitimlerimiz çok yakında başlıyor. Eğitimlerde Senaryo, Görüntü Yönetmenliği ve Kurgu Montaj konularında kursiyerlerimize destek sağlanacaktır. 3 ay sürecek eğitimlerimiz sonunda başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize sertifikaları verilecektir. Alanında uzman bir firmanın egitmenleri tarafından verilecek olan egitimler teorik bilgi ile sınırlı kalmayacak, uygulamaları da aynı stüdyoda gerçeklestirilecektir. Böylelikle katılımcılar prodüksiyon, kurgu, montaj ve yayına dair egitim aldıktan sonra kendi fikirlerini uygulama imkanına sahip olabileceklerdir.

Dijital içerik üretim kılavuzu

Başvuru Formu

Dijital alana yönelmek isteyen gençlerimiz için hayata geçirdiğimiz Stüdyonuz Bizden Projemiz ile yepyeni kariyer ve iş olanakları sağlıyoruz.